NOCLEGI NA MALCIE

Polskie miejsca na słonecznej wyspie!

STRONA GŁÓWNA > EUROPA

NOCLEGI U POLAKÓW NA MALCIE

Malta położona jest na Morzu Śródziemnym i składa się z kilku wysp, z których najważniejsze są Malta, Gozo i Comino. Ze względu na wyjątkowe krajobrazy i bogatą historię Malta nazywana jest Śródziemnomorską Księżniczką, a ponad 300 dni słonecznych w roku dało jej też przydomek Wyspy Słońca. Historia Malty sięga 7000 tysięcy lat wstecz, a najstarsze ślady osadnictwa na wyspach liczą sobie około 5000 lat – znaleźć można tu megalityczne świątynie starsze od egipskich piramid! To też fascynująca historia Zakonu Kawalerów Maltańskich, który miał tu swoją siedzibę przez kilka wieków. Zapraszamy do odkrywania uroków wysp!

POLSKIE NOCLEGI NA SŁONECZNEJ MALCIE!

Apartament Hillock Residence SB2 w Marsalforn

Apartament Hillock Residence SB2 w Marsalforn

Apartament Hillock Residence SB2 znajduje się w Marsalforn – turystycznym sercu wyspy Gozo. Obiekt dla 8 osób. Miejsce idealne dla miłośników słonecznego wypoczynku. Zapraszamy!
Apartament Hillock Residence ND10 w Marsalforn

Apartament Hillock Residence ND10 w Marsalforn

Apartament Hillock Residence ND10 znajduje się w Marsalforn – turystycznym sercu wyspy Gozo. Obiekt dla 7 osób. Miejsce idealne dla miłośników słonecznego wypoczynku. Zapraszamy!
Apartament Hillock Residence SD4 w Marsalforn

Apartament Hillock Residence SD4 w Marsalforn

Apartament Hillock Residence SD4 znajduje się w Marsalforn – turystycznym sercu wyspy Gozo. Obiekt dla 6 osób. Miejsce idealne dla miłośników słonecznego wypoczynku. Zapraszamy!
Apartamenty Mellieha na Malcie

Apartamenty Mellieha na Malcie

Apartamenty Mellieha znajdują się w urokliwej miejscowości Mellieha. Do dyspozycji są 3 mieszkania. Każdy apartament pomieści 6 osób. Idealne miejsce na słoneczne wakacje. Zapraszamy!
Penthouse w Mellieha

Penthouse w Mellieha

Nowoczesny Penthouse w Mellieha na północy Malty. Obiekt dla 5 osób. Z dużym tarasem i widokiem na morze. Odpocznij na plaży i zwiedzaj wybrzeże. Zapraszamy!
Apartament Maisonette na Malcie

Apartament Maisonette na Malcie

Apartamentu Maisonette na północy Malty w spokojnej części miasteczka Mellieha. Obiekt dla 8 osób. Dla miłośników sportów wodnych i aktywnego wypoczynku. Zapraszamy!

ZNAJDŹ SWOJE MIEJSCE!

Nasi Gospodarze zapraszają Cię na wypoczynek nad morzem i eksplorację wyspy. Obowiązkowym punktem zwiedzania jest bez wątpienia La Valletta – unikatowe miasto-muzeum w całości wpisane na listę UNESCO, najdalej na południe wysunięta i najbardziej słoneczna stolica Europy. Koniecznie trzeba zajrzeć również do Mdiny, dawnej stolicy, w której czas jakby się zatrzymał. Malta to też wspaniała przyroda – choć plaże są raczej skaliste, to oferują cudowne widoki na klify i przybrzeżne wysepki! Turystów przyciągają również widowiskowe formacje skalne takie jak Klify Dingli czy Błękitna Grota. Warto wybrać się też na sąsiednią wyspę Gozo, która charakterem znacznie odbiega od turystycznej Malty. Można też popłynąć w rejs na niewielką wysepkę Comino, słynącą z błękitnej plaży. Nasze noclegi u Polaków na Malcie czekają na Ciebie przez cały rok!

POLSKIE NOCLEGI NA MALCIE CZEKAJĄ NA CIEBIE!